PLASENTA CİLT BAKIMI

Plasenta kürü, cilt bakımında olumlu ve gözle görülür farklılıklar yaratan sonuçlarından dolayı bilim çevreleri tarafından da onaylanmıştır. Plasenta bakımı içeriğinde bitki plasentası, hiyalüronik asit, kojik asit, kolajen, Vitamin E, Vitamin C, Aloe Vera antioksidan bulunan terapy programıdır.
Plasenta maskesi içeriğinde bulunan hiyalüronik asit, cildin maksimum düzeyde nemli kalmasını sağlar. Cilt tarafından kolaylıkla emilebilmesi diğer bir ayrıcalığıdır. Kojik asit cilt lekeleri üzerinde etkili olup melaninin parçalanmasını sağlayarak pigmentasyon oluşumunu engeller ve oluşmuş lekelerin rengini açar, koyun plasentası yoğun protein, vitamin içeren yapısıyla cildin beslenmesini ve yenilenmesini sağlar. Vitamin E ve Vitamin C ise cilt için önemli antioksidanlardır.
İçeriğindeki yoğun vitamin, protein, yağ ve hiyalüronik asit sayesinde yaşlanma sürecini geciktirme, hücre yenilenmesine yardımcı olma, cildin elastikiyet kaybını önleme ve nem dengesini sağlama amacıyla yapılan bakım kürüdür. Her yaş grubuna ve her cilt tipine uygulanabilirliği ürünün kullanımında kolaylık sağlar. Sonuçlar oldukça kalıcı ve etkindir. .
Özellikle hamilelikte oluşan cilt lekeleri ve nem kayıplarının önlenmesinde yararlı olur.
Lokal bir uygulama olduğu için gebelik sırasında da uygulanabilir.
  • Hücrelerin yenilenmesi
  • Cildin neme doyması
  • Cilt lekelerinin açılması
  • Cildin vitamin ve mineral ihtiyacının sağlanmasıdır
  • Mimik hareketleri ile oluşan kırışıklıkların giderilmesi
  • Ciltten toksin maddelerin atılması
  • Cildin elastikiyet kazanması

World Estetikte Profesyonel olarak bu işlemi Gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tekirdağ / Çorlu

Daha fazla bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

 

Plasenta Kürü
EN RU TR
Scroll Up
Open chat
Yardıma ihtiyacınız mı var ?