BUZLU LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Yaklaşık 20 yıldır üzerinde çalışmalar yapılan bu işlem, 1990’ların sonuna doğru ticari olarak yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Lazer epilasyon ışığın spesifik bir dalga boyu ve çarpma süresi ile kıl köklerinin bulunduğu hedef deri üzerinde en fazla, çevredeki deri üzerinde ise en az etki oluşturma prensibi ile çalışır. Bu prensibe selective photothermolysis (SPTL) adı verilir. Lazer hedef deri içerisinde kılın büyümesini sağlayan kıl kökünü ve siyah madde melanin pigmentini yok eder. Işık deri içindeki melanin gibi siyah objelerce emilir ve böylece lazerin emilimi sağlanır. World Estetik merkezin’de Son teknoloji aletler (soprano) ile bu işlemi rahatça yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810 nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Buz Lazer teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Soprano ICE ütüleme epilasyonun mucidi Alma Lasers firması tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilmiştir. Ülkemizde Buz Laze adı altında lanse edilmiş ve Buz Lazer isminin marka tescili yapılmıştır. Buz Lazer etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon için devrim niteliğinde teknolojilere sahip FDA onaylı lazer sistemidir. Bu patentli teknolojiler orijinal Buz Lazer epilasyon cihazlarında mevcuttur; Soprano ICE, Soprano ICE PLatinum, Soprano Titanium.

Salonumuzda Soprano Buz Lazer Kullanılmaktadır.

Tekirdağ / Çorlu

Daha fazla bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

LAZER EPİLASYON
EN RU TR
Scroll Up
Open chat
Yardıma ihtiyacınız mı var ?