Ultrasonik Lipoliz

jqkg5s on

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Ultrasonik Lipoliz

[/av_textblock]

[av_image src=’http://www.worldestetik.com/wp-content/uploads/2018/01/ultrasonik_liposis.jpg’ attachment=’1504′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

Ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin yakılması

Şu an sistemler içerisinde en gelişmiş, en yeni teknoloji olan ultrason sistemidir. İsrailli bilim adamları, fazla kiloları ve vücut yağlarını ultrasonla eriten cihaz geliştirdi.
Sıkı rejim yapmadan, yan etkiyle boğuşmadan, bir saatte fazla kilo ve yağları yakarak yok eden cerrahi olmayan bir yöntem.

Nasıl etki eder ?

Ultrasonik dalgalar (ses dalgaları) cilt altında 8 cm derinliğe kadar ulaşabilir. Ultrasonik dalgalar yağ hücre çeperini zayıflatır. Yağ hücreleri arasındaki mesafe artar. Yağ hücrelerinin yapısı değişir ve sıvı hale gelir. Açılmış olan lenf damar sistemiyle vücuttan atılır.ve Kalıcı olarak yağ hücrelerini azaltır. Aynı zamanda cildin sıkılaşması sağlanır.

Ultrasonic lipolizin etkinliği nasıldır ?

Cilt altı yağ doku kalınlığı fazla olanlarda çok daha hızlı etki eder. kurtulmak istenilen, bel, karın, göbek, kol, kalça basen kollar,iç dış uyluk gıdı ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgeleri yapılandırma amacıyla kullanılan güçlü bir sistemdir. Her seansta ortalama 1-3 cm incelme sağlanır. Uygulama yaptıran kişinin tedaviye uyumu çok önemlidir. Günde en az 1.5 lt su içilmesi, sağlıklı beslenmesi ve yürüyüş programına uyması gerekir.

Kimler Ultrasonic lipoliz için uygundur ?

Ameliyatsız yöntemle incelme ve vücut şekillendirme isteyen, bölgesel yağ depolanması olan için bu uygulama uygundur. Aspirin- kumadin kullanan, ileri dönem KAH, KKY olan, kontrol altına alınmamış HT olan, hamile olanlar, kanser öyküsü olan kişiler bu uygulama için uygun değildir.
Seanslar halinde uygulanır. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı belirlenir. Her seansta tek bir bölgede çalışılır Ortalama 45 dak. sürer.

Uygulama

  • Uygulamadan en az 4 saat öncesine kadar bir şey yemeyiniz.
  • En az iki gün öncesinden günde 2 litre su içmeye başlayınız.
  • Uygulama öncesinde alkollü içecekler tüketmeyiniz.
  • Dengeli bir beslenme programı uygulayınız.

World Estetikte Profesyonel olarak bu işlemi Gerçekleştirebilirsiniz.

www.worldestetik.com

[/av_textblock]

0 comments
Post a comment